Termomodernizacja oraz przebudowa budynku siedziby OT KOWR w Koszalinie

  • Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych LEŚ

Zrealizowaliśmy inwestycję polegającą na termomodernizacji i przebudowie budynku Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Koszalinie. W ramach prac wykonaliśmy wiele działań, aby budynek stał się bardziej energooszczędny i funkcjonalny.

W trakcie projektu zostały wykonane kompleksowe prace modernizacyjne. Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie ścian zewnętrznych, a także ocieplenie i izolacja ścian fundamentowych i stropodachu to tyko niektóre z przeprowadzonych przez nas działań. Ponadto, wykonaliśmy kompleksową przebudowę instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wymieniliśmy również system klimatyzacji i przebudowaliśmy wentylację grawitacyjną na mechaniczną. Dodatkowo, w ramach inwestycji przeprowadziliśmy gruntowny remont pomieszczeń.

Dbając o każdy szczegół zadbaliśmy również o estetykę budynku, wykonując prace wykończeniowe z najwyższą starannością. Dzięki naszej i wiedzy i doświadczeniu, udało nam się stworzyć nowoczesny i przyjazny dla użytkowników budynek.

 

Inwestor: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Koszalinie, 75-411 Koszalin, ul. Partyzantów 15A

Inwestycja: Termomodernizacja i przebudowa budynku siedziby OT KOWR w Koszalinie

Okres realizacji: listopad 2020 r. – lipiec 2021 r.