Termomodernizacja budynku SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu

  • Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych LEŚ

Jedną z inwestycji, którą aktualnie prowadzimy jest termomodernizacja budynku SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu.

W ramach projektu wykonamy roboty architektoniczno-budowlane, które obejmują szereg prac, w tym: mycie i odgrzybianie istniejącej elewacji, uzupełnienie ubytków na istniejącej elewacji, gruntowanie istniejącej elewacji, docieplenie ścian wraz z ociepleniem ościeży okiennych (bez wymiany stolarki okiennej), wymianę blacharek oraz parapetów okiennych, docieplenie ścian przyziemia oraz docieplenie stropu poddasza.

Nasze doświadczenie w termomodernizacji budynków pozwala nam zaoferować najwyższą jakość prac, które przyczynią się do znacznego poprawienia izolacji termicznej budynku oraz zwiększenia jego efektywności energetycznej. Prace zostaną przeprowadzone zgodnie z aktualnymi przepisami i normami budowlanymi oraz przy użyciu nowoczesnych materiałów i narzędzi.

Jesteśmy przekonani, że nasza praca przyczyni się do zwiększenia komfortu użytkowania budynku oraz zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych związanych z utrzymaniem odpowiedniej temperatury wewnątrz. Zapewniamy naszych klientów, że wykonujemy nasze projekty z najwyższą starannością i precyzją, aby dostarczyć najwyższej jakości usługi.

Inwestor: Powiat Kołobrzeski

Inwestycja: Termomodernizacja budynku SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu.

Okres realizacji: marzec 2023 - lipiec 2023 r.