Termomodernizacja budynku SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu

  • Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych LEŚ

Zakończyliśmy prace nad termomodernizacją budynku SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu. Projekt ten obejmował szereg istotnych prac architektoniczno-budowlanych.

W ramach inwestycji wykonaliśmy mycie i odgrzybianie elewacji, uzupełnienie jej ubytków oraz gruntowanie. Dociepliliśmy ściany wraz z ociepleniem ościeży okiennych, a także wymieniliśmy blacharki oraz parapety okienne. Dodatkowo, docieplone zostały ściany przyziemia i strop poddasza.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zastosowaniu nowoczesnych materiałów i narzędzi, znacząco poprawiliśmy izolację termiczną budynku oraz jego efektywność energetyczną. Nasze działania przyczyniły się do zwiększenia komfortu użytkowania obiektu i obniżenia kosztów związanych z utrzymaniem odpowiedniej temperatury wewnątrz.

Prace zostały wykonane zgodnie z aktualnymi przepisami i normami budowlanymi, a nasz zespół realizował je z najwyższą starannością i precyzją. Cieszymy sie, że mogliśmy wnieść pozytywne zmiany w funkcjonowanie SOSW "Okruszek" i spełnić oczekiwania inwestora, jakim jest Powiat Kołobrzeski.

Dziękujemy za zaufanie i współpracę podczas realizacji tego projektu

 

Inwestor: Powiat Kołobrzeski

Inwestycja: Termomodernizacja budynku SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu.

Okres realizacji: marzec 2023 - lipiec 2023 r.