Remont elewacji szachulcowych nawy głównej kościoła parafialnego p.w. Św. Stanisława Kostki w Sianowie

  • Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych LEŚ

Przedstawiamy zakończoną inwestycję dotyczącą remontu elewacji szachulcowych nawy głównej kościoła parafialnego pod wezwaniem św. Stanisława Kostki. Nasze działania miały na celu przywrócenie dawnej świetności temu historycznemu obiektowi poprzez kompleksowe prace renowacyjne.

Rozpoczęliśmy od gruntownego czyszczenia elewacji za pomocą szczotek, usuwając wszelkie osady, zabrudzenia i naloty, które gromadziły się przez lata. Następnie skupiliśmy się na wzmocnieniu osłabionych powierzchni, aby zapewnić im trwałość i stabilność na wiele lat. Przeprowadziliśmy również spoinowanie murów i sklepień, starając się odtworzyć oryginalny wygląd elewacji. Wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały i precyzyjne techniki, aby uzyskać jednolitą i estetyczną powierzchnię.

Dużą uwagę poświęciliśmy również elementom drewnianym. Przeprowadziliśmy ich dokładne badanie, naprawialiśmy uszkodzenia i przywracaliśmy im ich naturalne piękno. Następnie przystąpiliśmy do malowania drewnianych elementów, korzystając z wysokiej jakości farb i impregnatów, które zapewniają trwałą ochronę.

Nie zapomnieliśmy także o odgrzybianiu murów, eliminując grzyby i pleśń, aby stworzyć zdrowe i bezpieczne środowisko zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Cały proces remontu elewacji szachulcowych nawy głównej kościoła parafialnego pod wezwaniem św. Stanisława Kostki w Sianowie był przeprowadzony pod naszą baczna kontrolą, zgodnie z ustalonym harmonogramem i z najwyższą starannością. Dzięki zaangażowaniu naszego doświadczonego zespołu oraz pasji, którą wkładamy w każdy projekt, osiągnęliśmy doskonały efekt końcowy.

Jesteśmy zadowoleni z naszego udziału w tej pięknej renowacji, która przyczyniła się do zachowania historycznego dziedzictwa tego kościoła. Z przyjemnością podejmiemy się kolejnych wyzwań i służymy profesjonalną obsługą naszym klientom.

Inwestor: Parafia pw. Św. Stanisława Kostki w Sianowie

Inwestycja: Remont elewacji szachulcowych nawy głównej kościoła parafialnego pw. Św. Stanisława Kostki w Sianowie.

Okres realizacji: październik 2022 r. – grudzień 2022 r.