Budowa świetlicy w Sianożętach

  • Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych LEŚ

Kolejną realizacją naszej firmy była Budowa świetlicy w Sianożętach. Ta inwestycja stanowi część naszego szerokiego portfolio projektów, które wykonujemy z pasją i profesjonalizmem.

W ramach tej inwestycji skoncentrowaliśmy się na stworzeniu funkcjonalnej i nowoczesnej świetlicy, która będzie służyć lokalnej społeczności. Nasz doświadczony zespół specjalistów przeprowadził szereg kluczowych prac, mających na celu zapewnienie wysokiej jakości i zadowolenia z efektów końcowych.

Prace obejmowały, m. in.:

  • Montaż solidnych ścian wewnętrznych i zewnętrznych, a także kominów, tworzących trwałą strukturę budynku.
  • Wykonanie kompletnego dachu z odpowiednią izolacją i pokryciem, gwarantującego ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
  • Tynkowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz układanie estetycznych posadzek, nadających wnętrzom nowoczesny wygląd.
  • Montaż wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, zapewniającej izolację termiczną i akustyczną, a także bezpieczeństwo.
  • Malowanie elewacji, nadając budynkowi atrakcyjny wygląd zgodny z otoczeniem.
  • Instalację elektryczną, sanitarną, centralnego ogrzewania i gazową, aby zapewnić komfort użytkownikom budynku.
  • Budowę kompleksowych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych, oraz zewnętrznej instalacji deszczowej.

Nasz priorytet to zapewnienie najwyższej jakości wykonania prac oraz terminowość realizacji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, świetlica w Sianożętach powstała jako miejsce, gdzie lokalna społeczność będzie mogła się spotykać i aktywnie spędzać czas.

Jesteśmy przekonani, że nasza inwestycja przyczyni się do rozwoju miejscowej społeczności, tworząc przestrzeń, która będzie inspirująca i sprzyjająca rozwojowi różnych dziedzin życia. Cieszymy się, że mogliśmy wnosić nasz wkład w rozwój tego pięknego miejsca i dostarczyć nowoczesny obiekt, który służyć będzie społeczności przez wiele lat.

Inwestor: Gmina Ustronie Morskie

Inwestycja: Budowa świetlicy w Sianożętach

Okres realizacji: listopad 2021 r. - czerwiec 2022 r.