Modernizacja Kina Zorza na Placu pod Lipami w Sianowie

  • Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych LEŚ

Nasza firma rozpoczęła realizację projektu pn. Modernizacja Kina Zorza na Placu pod Lipami w Sianowie. Zgodnie z umową, naszym głównym celem jest podniesienie standardów funkcjonalnych i estetycznych tego istotnego obiektu kulturalnego.

W zakresie naszych obowiązków uwzględnione są między innymi:

  • Modernizacja Ścian: W ramach projektu przewidziana jest kompleksowa wymiana ścian wraz z nowoczesnym oświetleniem awaryjnym, co przyczyni się nie tylko do poprawy bezpieczeństwa, ale również do stworzenia przyjemnej atmosfery.
  • Odnowa Podłóg: Planujemy wymianę dotychczasowych podłóg na nowe, dostosowane do potrzeb kina, łącząc trwałość z estetyką.
  • Nowe Fotele Kinowe: W ramach modernizacji zainstalujemy nowoczesne fotele kinowe, które zapewnią widzom komfort i przyjemność podczas seansów.
  • Montaż Nowej Kurtyny: Przewidujemy zamontowanie nowej kurtyny, nadającej wnętrzu kina elegancji i dodającej specjalnego uroku przed rozpoczęciem seansu.

Całość projektu ma na celu stworzenie nowoczesnego, przyjaznego i atrakcyjnego miejsca spotkań kulturalnych dla mieszkańców Sianowa, które sprosta oczekiwaniom wymagającej publiczności i dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas seansów filmowych oraz innych wydarzeń artystycznych.

Inwestor: Gmina Sianów

Inwestycja: Modernizacja infrastruktury sportowo-kulturalnej w Gminie Sianów Część 2 pn. „Modernizacja obiektu kultury Kina Zorza na Placu pod Lipami w Sianowie”