Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych "LEŚ" - 19 lat mocnych fundamentów i innowacyjnych projektów

  • Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych LEŚ

13 maja br. był wyjątkowym dniem w historii naszej firmy. Obchodziliśmy 19- lecie działalności Przedsiębiorstwa Usług Budowlanych „LEŚ”. Zorganizowaliśmy małą, firmową uroczystość, podczas której mogliśmy wspólnie świętować nasze osiągnięcia.

Podczas tej wyjątkowej chwili nie mogło zabraknąć podziękowań za wspólne lata pracy i wysiłek, które przyczyniły się do sukcesu firmy. Był to również moment, w którym mogliśmy wspólnie powspominać początki naszej firmy, śmiejąc się z niektórych anegdot i dzieląc się wzruszającymi wspomnieniami. W trakcie uroczystości nie zabrakło również wybornego tortu, a symboliczna lampka szampana została podniesiona, aby uczcić nasze 19 lat wspólnych wysiłków i osiągnięć.

Przy tej okazji pragniemy pochwalić się niektórymi z naszych znaczących projektów budowlanych, które zrealizowaliśmy w ciągu minionych lat. Jednym z nich była rozbudowa krytej strzelnicy w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Kolejną ważną inwestycją było przeprowadzenie remontu budynku koszarowego nr 2 w Koszalinie. Nie możemy również zapomnieć o termomodernizacji oraz przebudowie budynku biurowego KOWR OT w Koszalinie, która była jednym z naszych znaczących osiągnięć.

Aktualnie jesteśmy również zaangażowani w dwa większe projekty. Jednym z nich jest remont dworca kolejowego w Kołobrzegu, drugim projektem jest budowa pawilonów zakwaterowania osadzonych w Oddziale Zewnętrznym Aresztu Śledczego w Koszalinie.

Przez te lata rozwijaliśmy naszą działalność z jednym głównym celem: dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług naszym klientom. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, „LEŚ” stał się rozpoznawalną marką na rynku.

Przez te 19 lat nieustannie inwestowaliśmy w nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i wpływać na rozwój całego sektora. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym pracownikom, partnerom biznesowym i klientom, bez których ten rozwój nie byłby możliwy. To dzięki Wam jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i możemy patrzeć w przyszłość z optymizmem.


Zapraszamy do dalszego współtworzenia z nami historii firmy „LEŚ”, mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą wiele sukcesów i satysfakcji dla nas wszystkich.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej rocznicy!