Aktualności


07.2017 KONTRAKTY W REALIZACJI:

19-07-2017


21 WOG Świdwin – prace zabezpieczające budynku nr 20 w kompleksie 2111 w Trzebiatowie – remont stropów
Termomodernizacja budynku V Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku
Termomodernizacja budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku
Termomodernizacja budynku pływalni SOSiR w Słupsku
Termomodernizacja budynków Szkoły Podstawowej nr 10 w SłupskuAktualne realizacje

29-05-2017


Obecnie realizujemy:

  • Remont sanitariatów w budynku magazynowym nr 24 w kompleksie 17 WOG w Koszalinie
  • Wymiana pokrycia dachu budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Jana z Kolna
  • Ocieplenie ścian szczytowych budynków mieszkalnych – wielorodzinnych przy ul. Tetmajera nr 4-34 w KoszalinieZa nami kolejne zakończenie prac - zaprojektuj i wybuduj

30-11-2015


Remont konstrukcji dachowej oraz wykonanie sufitu podwieszanego w budynku Klubu Garnizonowego w 17 Wojskowym Oddziale Gospodarczym przy ul. 4 Marca w Koszalinie.Sezon budowlany w firmie „LEŚ” w pełni!

25-08-2015


Pracowity okres przed nami. Realizujemy m.in. kolejne kontrakty z 17 Wojskowym Oddziałem Gospodarczym w Koszalinie, w tym:

  • budynek garażowy nr 43 oraz budynek Klubu Garnizonowego.
  • Kompleksowa naprawa zabytkowego ogrodzenia murowanego na terenie Archiwum Państwowego w Koszalinie przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 2.
  • Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Moniuszki 8-8e w KoszalinieNOWA INWESTYCJA bezczynszowe lokale mieszkaniowe w dzielnicy Rokosowo w Koszalinie.

04-08-2015


NOWA INWESTYCJA Przedsiębiorstwa Usług Budowlanych „LEŚ”! Energooszczędne i bezczynszowe lokale mieszkaniowe w zabudowie bliźniaczej oraz dwumieszkaniowy dom wolnostojący z ogródkami, i garażami, w stanie deweloperskim położone w dzielnicy „Rokosowo” przy ul. Cyprysowej w Koszalinie.

Doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu lasu i natury. Miejsce korzystnie wpływa na wypoczynek i sprzyja odprężeniu po ciężkim dniu pracy.